Z czego znana jest marka Lansky?

Każdy z nas nieraz spotkał się z sytuacją, kiedy jego ulubiony nóż nagle przestał kroić. Nawet najlepszy nóż, scyzoryk albo narzędzie często używane, po jakimś czasie się tępi. Dzięki odpowiednim ostrzałkom, osełkom można im przywrócić pełną sprawność.

Flagowe produkty amerykańskiej firmy Lansky

Lansky to marka, która specjalizuje się w produkcji noży, oraz wszelkich akcesoriów potrzebnych do ich ostrzenia. Od trzydziestu ponad lat sprzedaje swoje produkty z ogromnym powodzeniem i to na całym świecie. Dzieje się tak dlatego, że osełki, ostrzałki jak i inne przedmioty wykonane są z materiałów o najwyższej jakości, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Lansky ostrzałka to produkt, który przeznaczony jest do ostrzenia scyzoryków i noży domowych, kuchennych, nawet tych największych. Jedne ostrzałki są stworzone dla ludzi, którzy wybierają się w podróż, inne dla każdego, kto ma warsztat, albo lubi pracować w ogrodzie. Wszystkie rodzaje są bardzo proste w obsłudze, nie są potrzebne do tego potrzebne żadne specjalne umiejętności. Ostrzałki te stworzone są również tak, aby mogły z nich skorzystać osoby lewo i prawo ręczne.

lansky ostrzałka

Lansky ostrzałka – jej budowa

Ostrzałkę tą można kupić na stronie https://www.hobby4men.com/ostrzalka-kamien-lansky-ultra-fine-s1000-071-000.html. Może mieć od trzech do siedmiu kamieni ostrzących. Wykonane są one z tlenku glinu, mają płytki z nasypem diamentowym, a także pręty ceramiczne, osełki z węglikiem wolframu, naturalne kamienie Arkansas. Spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, są one również niewielkie i łatwe do transportu.